ITALIE:

Vibieffe  www.vibieffe.com

IPE  www.ipe.it

Prades  www.prades.nl  (ook stoffen)

Giorgetti  www.giorgetti-spa.it

Marac  www.marac.it

Lando  www.madeinlando.it (o.a. Paola Navone)

Molteni  www.molteni.it

Fendi   www.fendi.com/en/fendi-casa

Missoni Home  www.missonihome.it

Gervasoni  www.gervasoni1882.it

Interna  www.internacollection.com over heel de wereld in hotels en restaurants

Exteta  www.exteta.it (outdoor)

 

SPANJE:

PAU  www.ascensionlatorre.com

Ascensión LaTorre www.ascensionlatorre.com

Declemy www.declemydesignspain.com

 

FRANKRIJK:

Art Copi  www.artcopi.com

Comptoirs du Sud   www.comptoirsdusud.com

Bleu Nature   www.bluenature.com

 

ENGELAND:

Tamarisk  www.tamariskdesigns.co.uk

Collins & Hayes www.collinsandhayes.co.uk

Vincent Sheppard  www.vincentsheppard.com

Designers Guild  www.designersguild.com  (ook stoffen)

 

DUITSLAND:

Lambert   www.lambert-home.de

 

OOSTENRIJK

Wittmann  meubels (waaronder Bauhaus/Hoffmann)  www.wittmann.at

Woka Karolinsky verlichting (ook van Hoffmann)  www.woka.com

 

NEDERLAND

Rupert & Rupert  www.rupert.nl

Ghyczy www.ghyczy.nl  (stoffen)

Díez  www.diez.nl

Soho Company  www.sohocompany.nl

Rupert’s Choice www.rupert.nl

Eichholtz www.eichholtz.com

Pols Potten www.polspotten.nl

Auro Peeperkorn Interior  www.aurapeeperkorn.nl

October  www.october-interior.nl

DK Home  www.dkhome.com

Duran  www.duran.nl

PTMD  www.ptmd.nl

Stout Verlichting  www.stoutverliching.nl

Imperial collection  www.imperialcollection.com

Keijser & Co  www.keijserenco.nl

Netty de Groothandel  www.nettydegroothandel.nl

House in Style  www.houseinstyle.nl (voor bed, bad, tafel, lifestyle) mooi linnengoed.

 

BELGIE:

Sempre  www.sempre.be

Chehoma   www.chehoma.com

JNL  www.jnl.be

van Hamme collection   www.vanhamme.be

Brigitte&Alain Garnier | Antiques&Interior   www.garnier.be

Marie’Corner  www.mariescorner.com

 

AMERIKA:

Donghia   www.donghia.com/furniture

 

VERLICHTING:

lightfestival

lumiere www.lumiereverlichting.nl

Stout Verlichting  www.stoutverlichting.nl  (vele prachtige kroonluchters van glas )

Woka Karolinsky   www.woka.com/en/design ( uit Wenen art deco ) en Bauhaus

O-Luce  www.oluce.com  bekend Italiaans design

Isis  www.isisafl.nl lampen van natuurlijke producten

Duran www.duran.nl

LZF lamps  www.lzf-lamps.com  wood touched by light

Tierlantijn lighting  www.tierlantijn.com

 

STOFFEN:

stoffen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Landgoed Loggere Wilpower www.loggerewilpower.com

De merken zijn:

C&C Milano    www.cec-milano.com/ws/home

Colefax and Fowler   www.colefax.com

Creation Metaphores  www.creations-metaphores.com

Dominique Kieffer   www.dominiquekieffer.com

Rubelli   www.rubelli.com

Elitis  www.elitis.fr/lanquages.com

Etro   www.etro.com

Jane Churchill    www.janechurchill.com

Colefax & Fowler   www.colefax.com

Lizzo   www.larsenfabrics.com

Manuel Canovaz   www.ethnicchic.com/collections

 

Wilhemina van Aerssen  www.wva.nl 

De merken zijn:

Designers Guild                www.designersguild.co.uk

Ralph Lauren                     www.ralphlaurenhome.com

Osborne & Little               www.osborneandlittle.com

Nina Campbell                  www.ninacampbell.com

Nobilis                                 www.nobilis.fr

George Smith                    www.georgesmith.com

Pedroso & Osorio           http://www.pedroso&osorio.com

 

Verder nog de merken:

Dedar                                       www.dedar.com

Carlucci                                    www.carlucci.nl

Jab Josef Anstoetz                www.jab.de

Chivasso                                  www.chivasso.com

Prades                                      www.prades.nl

Romo                                        www.romo.com

Sahco Hesslein                      www.sahco.com

Gaston & Daniella                www.gaston-y-daniella-fabric.com

Wind                                         www.wind.be

Vano                                         www.vano-home-interiors.be

Lelievre                                    www.lelievre.eu/collections-tissus.fr

Vaughan                                  www.vaughandesigns.com

Sanderson                               www.sanderson-uk.com

Designs of the Time             www.designsofthetime.be

Harlequin                                www.harlequin.uk.com

Swarowski                               www.swarowski.com

Zoffany                                     www.zoffany.com

 

 

CARPETTEN & VLOERKLEDEN

Mohawk  www.mohawkflooring.com  Stoere vloerbedekking uit Amerika

Ice  www.icetapijten.nl

Elle Funny Carpets www.elle-funny-carpets.nl  Nederlandse betaalbare karpetten

De MID  www.mid.nl

Louis de Poortere : via onze eigen importeur

Parade       Desso        Tretford

Stark Carpet New York  www.starkcarpet.com

Bomat rug Design Creations  www.bomat.be

Ebru  www.ebru.nl

Kvadrat  www.kvadrat.dk

de Munk Carpets www.demunkcarpets.nl

 

RAAMBEKLEDING In- en outdoor

Sunway  www.sunway.nl

Luxaflex  www.luxaflex.

Nature deco  www.indivipro.nl